Pro koho je Freever?

Jsi rover, roverka nebo starší skautka?  Chceš poznat nové skvělé lidi?   Chceš si rozšířit své vědomosti a dovednosti?   Chceš si užít víkend bez organizace a stresu?   Toužíš po inspiraci?  Dosáhneš letos alespoň 15 let?

Pak je Freever právě pro Tebe!

Freever 2019

Sraz: 10. 10. 2019

Konec: 13. 10. 2019

Kde: Základna v Hodoňovicích (Hodoňovice 136, 739 01 Baška)

Co s sebou:

Spacák, karimatku, blok, pisátko, kroj, (pokud někdo nevlastní kroj, tak alespoň oddílové tričko a skautský šátek, nebo alespoň ten skautský šátek), šátek, hygienické potřeby (bude možnost sprchy), oblečení a boty na ven, papuče, baterka, hrnekešus, lžíce, prázdná petka libovolného objemu,

Náplní víkendu jsou rozmanité aktivity:

• na workshopech se naučíš novým dovednostem
  • při přednáškách se dozvíš nové informace z různých oblastí
  • čeká tě bohatý doprovodný program
  • během doprovodného programu se seznámíš s novými lidmi

Jíž máme plno ale pokud by jsi ještě chtěl jet na Freever tak nám napiš na freever@skaut.cz a zařádíme tě do náhradníků a pokud někdo nebudem moct, tak se ti ozveme.

Těšíme se na Tebe !

Po příjezdu vyhledej Kiki!!!

Program: Těš se zanedlouho tu bude

Instrukce k platbě:

Cena: 500kč (barefoot+150)

Na účet:2501651169/2010

VS:  datum narozeni (dd.mm.rrrr)

Do zprávy příjemce vaše jméno

Je nutné mít zaplaceno do 14 dnů od přihlášení, jinak bude přihláška smazána! (toto platí od 1.7.2019)

V případě odhlášení vracíme celou částku 500,- do 25.9. 2019(včetně) a půlku částky 250,- vracíme do 2.10.2019.

Akce je podpořena ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy